Matematični seminarji in kolokvij

sre
14
Dec
Eva Horvat: Kosoma gladke dekompozicije (ob 12.00)
Seminar za geometrijsko topologijo
12.00 - Zoom
čet
8
Dec
Nada Razpet: Sir David Brewster
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
18.00
čet
8
Dec
Polona Oblak: O ortogonalnih simetričnih matrikah / On orthogonal symmetric matrices
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
sre
7
Dec
1331. sredin seminar: Daria Maltseva: Structure and patterns of collaboration in the scientific community: the case of Russian science
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00
sre
7
Dec
Jernej Kozak: O geometrijski polinomski interpolaciji v ravnini (2. del)
Seminar za numerično analizo
10.15 - soba 3.06 na Jadranski 21
tor
6
Dec
David de Boer: Random colourings of trees with constant down degree
Seminar za kompleksno analizo
12.30 - Predavalnica 3.06
tor
6
Dec
Ivan Damnjanović: Resolution of the circulant nut graph order - degree existence problem
Seminar za diskretno matematiko
10.15 - Plemljev seminar, Jadranska 19
pon
5
Dec
J. Vrabec , Karakterizacija f-vektorjev za politope
Seminar za topologijo
12.15 - Predavalnica 3.06 in na spletu
čet
1
Dec
Izidor Hafner: Posebni poliedri
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
18.00
čet
1
Dec
Matija Vidmar: Stationary local random countable sets over the Wiener noise
Seminar za verjetnost, statistiko in finančno matematiko
14.15 - Predavalnica 2.03 na FMF, Jadranska 21, Ljubljana.
čet
1
Dec
Roman Drnovšek: Huijsmans-de Pagterjev problem v urejenih Banachovih algebrah
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - učilnica 2.03, Jadranska 21
sre
30
Nov
1330. sredin seminar: Vincenzo Giuseppe Genova, Ilaria Primerano: Italian student mobility - a network approach
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00
sre
30
Nov
Jernej Kozak: O geometrijski polinomski interpolaciji v ravnini
Seminar za numerično analizo
10.15 - soba 3.06 na Jadranski 21
sre
30
Nov
Paolo Cavicchioli: An algorithmic method to compute plat-like Markov moves in genus two 3-manifolds
Seminar za geometrijsko topologijo
10.00 - Online
tor
29
Nov
Rafael Andrist: Symplectic holomorphic automorphisms of Calogero-Moser spaces
Seminar za kompleksno analizo
12.30 - Predavalnica 3.06
tor
29
Nov
Sandi Klavžar: On super domination in graphs
Seminar za diskretno matematiko
10.15 - Plemljev seminar, Jadranska 19
pon
28
Nov
J. Vrabec , f-vektorji in Dehn-Sommervillove relacije, 2. del
Seminar za topologijo
12.15 - Predavalnica 3.06 in na spletu
čet
24
Nov
Peter Legiša: Nekaj spominov na profesorja Nika Prijatelja (1922-2003)
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
18.00
čet
24
Nov
Pedro Fagundes: On images of multilinear graded polynomials on upper triangular matrices
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.03
sre
23
Nov
1329. sredin seminar: Vladimir Batagelj: MWnets - an R package for the analysis of multiway networks
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00