Envirodual

Datum objave: 3. 3. 2022
Zaposlitveni oglas
Razvojni inženir – programer (študentsko delo ali redna zaposlitev, rok za prijavo 4. april 2022)

V podjetju Envirodual d.o.o. delujemo na področju učinkovite rabe energije, obnovljivih virov energije, varstva okolja, trajnostne mobilnosti, podnebnih sprememb ter kakovosti zraka. Trenutno vso kreativno energijo in strast vlagamo v inovacije in razvoj lastnih IT rešitev na področju energetskega načrtovanja in upravljana s ciljem hitrejšega prehoda v nizkoogljično družbo.

Želite postati del razvojno naravnane ekipe, sokreirati zgodbo o uspehu ter preseči obstoječe okvirje? Če ste pritrdilno odgovorili na vprašanje, vas z veseljem vabimo v našo ekipo zavzetih sodelavcev. Naša želja je, da rastete skupaj z nami, zato vam bomo stali ob strani in vam pomagali pri nadaljnjem razvoju vaše kariere.

V ekipo podjetja Envirodual d.o.o. vabimo Razvojnega inženirja – programerja (m/ž).

Vaše delo bo obsegalo:

• razvoj aplikacij in interaktivna vizualizacija podatkov, ki zagotavljajo nove storitve in informacije na področju podnebnih sprememb v programskem jeziku Python,
  • implementacija novih funkcionalnosti ter nadgradnja obstoječe aplikacije na področju pametnih mest (energetike, varstvo okolja, emisije, trajnostna mobilnost, podnebne spremembe).

Znanja in veščine, ki jih iščemo:

• izkušnje z delom s podatkovnimi bazami,
  • sposobnost raziskovanja in interpretiranja rezultatov s področja naravoslovnih ved,
  • pripravljenost na učenje in razvoj,
  • timsko naravnanost, vestnost in odgovoren odnos do dela,
  • znanje angleškega jezika.

Zahtevane izkušnje:

• končan podiplomski (2. bolonjska stopnja) ali visokošolski univerzitetni študij matematike, fizike ali druge podobne smeri,
  • znanje in izkušnje s področja programiranja (programski jezik Python).

Ponujamo:

• zaposlitev s polnim delovnim časom;
  • zanimive in izzivov polne projekte;
  • redno plačilo in fleksibilen delovni čas;
  • izobraževanje in obiske mednarodnih konferenc in seminarjev.

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas, s polnim delovnim časom, s poskusno dobo 6 mesecev. Delo se izvaja na lokaciji v Ljubljani.

Motivacijsko pismo in CV pošljite na e-naslov zaposlitev@envirodual.com, s pripisom »Razvojni inženir - programer«.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.