Deloitte Svetovanje

Datum objave: 13. 1. 2023
Zaposlitveni oglas
Računovodja začetnik (m/ž) (redna zaposlitev, prijave do 10. februarja 2023)

Vsaka zgodba ima svoj začetek.
Kakšen pa bo tvoj? Job Search, Deloitte CE.

Deloitte je vodilna družba na področju revizije, davčnega, pravnega, finančnega in poslovnega svetovanja. V več kot 150 državah opravljamo storitve za javne ter zasebne družbe iz številnih gospodarskih panog, med drugimi tudi za največja lokalna in mednarodna podjetja. K uspehu naših strank prispeva več kot 412.000 strokovnjakov z globalnim znanjem in poznavanjem lokalnega okolja. Predani so krepitvi družbene odgovornosti podjetij, korporativni raznolikosti in pridobivanju zaupanja javnosti, ob tem pa si prizadevajo ustvarjati pozitiven vpliv v svojih skupnostih. Deloitte Centralna Evropa šteje skoraj 6.600 zaposlenih in zajema podružnice v 18 državah, vendar deluje kot ena povezana družba.

Deloitte Slovenija išče timskega igralca za delo v računovodsko svetovalnem oddelku. Te zanima delo s številkami, si že slišal za kontni načrt in ti je všeč, da je leva stran usklajena z desno? Iščeš mlado in spodbudno okolje za pridobitev začetnih delovnih izkušenj v računovodstvu?

Vabimo te, da se nam pridružiš in narediš vtis na domača in tuja podjetja.

Projektno delo za izbran nabor strank bo obsegalo naslednje:

• pomoč pri knjiženju dokumentov v pomožne evidence in glavno knjigo,
  • pripravo različnih računovodskih informacij, sodelovanje pri knjigovodskem nadzoru, evidentiranju in usklajevanju, komunikacijo s strankami,
  • pomoč pri obračunu plač in drugih prejemkov za manj zahtevne stranke,
  • pomoč pri pripravi različnih davčnih obračunov in sestavljanju različnih statističnih poročil,
  • pomoč pri pripravi enostavnih računovodskih izkazov po SRS,
  • uporabo različnih računovodskih programov.

Idealne veščine in znanja za to vlogo so:

• visokošolska ali univerzitetna izobrazba ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • zanimanje za delo v računovodstvu in pridobivanju znanja s tega področja,
  • napredno poznavanje MS Office orodij (predvsem Excel),
  • vešče ustno in pisno komuniciranje v slovenskem in angleškem jeziku,
  • natančnost, zanesljivost, fleksibilnost.

Nudimo:

• redno zaposlitev za nedoločen čas,
  • delo v izredno uspešnem mednarodnem podjetju,
  • delo na raznovrstnih projektih vezanih na različne industrije,
  • delo znotraj mladega, odprtega tima, ki nudi odlično vzdušje in super sodelavce,
  • urejene delovne razmere in prijetno delovno okolje,
  • možnost kariernega in osebnega razvoja,
  • osebnega mentorja – mentorstvo je način dela, kjer izkušen član ekipe pomaga novemu članu pri njegovem razvoju znanja in delovnih izkušenj,
  • možnost povezovanja in dela z drugimi strokovnjaki družbe Deloitte,
  • zaposlitev pri prejemniku štirih prestižnih nagrad ˝Ugledni delodajalec v kategoriji Revizija, Računovodstvo in Strateško svetovanje˝.

Prijavi se na povezavi tukaj.

Prijave bomo upoštevali sproti.

Kontaktna oseba za več informacij: Katja Golobič na kgolobic@deloittece.com.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.