Preskoči na glavno vsebino

Datum objave: 15. 2. 2023
Obvestilo vsem študentom FMF
Dan števila Pi

Drage študentke dragi študenti!

Štirinajsti marec je prav poseben dan. Dan posvečen matematiki, znanju in seveda, naši najljubši konstanti, številu Pi. Zato bomo, kot vsako leto, na naši fakulteti ponovno organizirali Dan števila Pi. Tokrat bo dogajanje še bolj pestro, kot smo ga navajeni iz prejšnjih let. Tekmovanje v recitiranju števila Pi, tekmovanje v peki pit in celodnevni program, pripravljen v sodelovanju z Valom 202. Se nam boš pridružil tudi ti?

KDAJ? 14. marec 2023, od 10.00 do 15.30

KJE? Fakulteta za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

PRIJAVE na tekmovanje v recitiranu števila Pi in na tekmovanje v peki pit: https://forms.gle/dD6TWrBamgohgxPU6

TEKMOVANJE V RECITIRANJU ŠTEVILA Pi:

• Lokacija: Med stavbama Fakultete za matematiko in fiziko
  • Prijave so odprte do 10. 3. 2023
  • Razpored tekmovalcev bo objavljen po zaprtju prijav
  • Vse tekmovalce čaka darilce, najboljše pa tudi privlačne nagrade (nagrade za zmagovalce objavimo kmalu)

TEKMOVANJE V PEKI PiT:

• Tekmovalci spečene pite prinesete na ocenjevanje
  • Ko komisija zaključi z ocenjevanjem pit, bodo na voljo za pokušnjo vsem študentom, na stojnici na parkirišču med stavbama FMF
  • Vse tekmovalce čaka darilce, zmagovalne pite pa bodo dobile tudi zabavne nagrade (nagrade za zmagovalce objavimo kmalu)