Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo

čet
15
Feb
Andrew Swan: Introduction to cubical models of type theory II
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
1
Feb
Andrew Swan: Introduction to cubical models of type theory
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
18
Jan
Andrej Bauer: Parametrizirana realizabilnost
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
7
Dec
Andrej Bauer: Jesenska realizabilnost
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, predavalnica 3.07
čet
30
Nov
Martin Baillon: Talking with trees
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, predavalnica 3.07
čet
9
Nov
Gauvain Devillez: Computer-assisted research in extremal graph theory
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.15 - Jadranska 21, predavalnica 3.07
čet
2
Nov
Andrej Bauer: Instance reducibility and containers
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, predavalnica 3.07
čet
26
Okt
Danel Ahman: An overview of containers and their applications
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
tor
29
Avg
Dan Christensen: Manifolds in Homotopy Type Theory
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, učilnica 3.06
čet
1
Jun
Matej Petković: Strojno učenje iz Agdinih grafov
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
pet
26
Maj
Jure Taslak: Domenska teorija tipov za končno matematiko (predstavitev doktroske teme)
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
14.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
25
Maj
Danel Ahman: On monads and comonads for bidirected containers
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
11
Maj
Egbert Rijke: Enriched graphs with applications to organic chemistry and trees, part 2
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
4
Maj
Egbert Rijke: Enriched graphs with applications to organic chemistry and trees
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
20
Apr
Tom de Jong and Ulrik Buchholz: On acyclic types
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
6
Apr
David Ellerman: To Interpret QM, “Follow the Math” – Math of QM = Hilbert Space version of Partition Math
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
30
Mar
Victor Blanchi: Toward a categorified version of Euler product formula for Riemann zeta function in HoTT
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
26
Jan
Ljupčo Todorovski: Simbolno učenje na grafih
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
19
Jan
Ljupčo Todorovski: Strojno učenje na grafih
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.04
čet
12
Jan
Matej Petković: Agda v obliki za strojne učenjake
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07