Izbrani dogodki

pon
15
Apr
D. Lešnik, Generalized completions, 7
Seminar za topologijo
12.15 - Predavalnica 3.06 in na spletu
pon
15
Apr
Andraž Čepič: Izrek o produktu v K-teoriji, 2.del
Seminar za geometrijo
10.15 - Predavalnica 1.02 na Jadranski 21
čet
11
Apr
Nada Razpet: Prvi učbeniki fizike v slovenskem jeziku (1. del)
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
20.00
čet
11
Apr
Ajda Lemut: The structure of the free F-restriction monoid
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
čet
11
Apr
Janez Mrčun: Liejeve grupe (4. predavanje)
Seminar za geometrijo
08.15 - 1.01
sre
10
Apr
1348. sredin seminar: Vladimir Batagelj: Bibliographic mix
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00
sre
10
Apr
Emil Žagar: Trivium
Seminar za numerično analizo
10.15 - predavalnica 2.02 na Jadranski 21
tor
9
Apr
ASTRODEBATA / Ema Mlinar: Possible cosmological coupling of black holes
Astrodebata
13.00 - predavalnica F6, Jadranska 19
tor
9
Apr
Sergio Cabello: Connected matchings
Seminar za diskretno matematiko
10.15 - Plemljev seminar, Jadranska 19
pon
8
Apr
Dr. Rok Zaplotnik (IJS): Tailoring surface properties with low pressure non-equilibrium plasma treatment
Ponedeljkov fizikalni kolokvij
14.15 - J19/F1
pon
8
Apr
D. Lešnik, Generalized completions, 6
Seminar za topologijo
12.15 - Predavalnica 3.06 in na spletu
pon
8
Apr
Andraž Čepič: Izrek o produktu v K-teoriji
Seminar za geometrijo
10.15 - Predavalnica 1.02 na Jadranski 21
Seminar za kompleksno analizo
Seminar za kompleksno analizo
6. 4. 2024
pet
5
Apr
Igor Poboiko: Selected topics in quantum mechanics
Seminar za matematično fiziko
15.15 - Seminar room 133 (Jadranska Ulica 21, math building)
čet
4
Apr
Tomaž Pisanski: Prispevki za zgodovino slovenske matematike, prvi del; prof. dr. Anton Suhadolc
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
20.00
čet
4
Apr
Tea Štrekelj: Swap operators and the quantum max cut
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - FMF, Jadranska 21, predavalnica 2.04
čet
4
Apr
Filip Koprivec: Optimising subtyping coercions in a polymorphic calculus with effects, part 2
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, 3.07
čet
4
Apr
Janez Mrčun: Liejeve grupe (3. predavanje)
Seminar za geometrijo
08.15 - 1.01
sre
3
Apr
1347. sredin seminar: Marjan Cugmas, Aleš Žiberna: Primerjava pristopov bločnega modeliranja za časovna omrežja
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00
sre
3
Apr
Christian Mehl (TU Berlin): The singular generalized eigenvalue problem - project it!
Seminar za numerično analizo
10.15 - soba 3.06 na Jadranski 21