Izbrani dogodki

tor
2
Apr
Igor Poboiko: Selected topics in quantum mechanics
Seminar za matematično fiziko
16.15 - Seminar room 133 (Jadranska Ulica 21, math building)
tor
2
Apr
Gašper Domen Romih - About embedding hypergraphs in ℓ_1 space
Seminar za diskretno matematiko
10.15 - Plemljev seminar, Jadranska 19
Seminar SAAAJ v Zagrebu 13. 4. 2024 -- 2. obvestilo
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
1. 4. 2024
pet
29
Mar
Igor Poboiko: Selected topics in quantum mechanics
Seminar za matematično fiziko
15.15 - Seminar room 133 (Jadranska Ulica 21, math building)
čet
28
Mar
Marko Razpet: Parabola v petinsedemdesetih slikah
Seminar za zgodovino matematičnih znanosti
20.00
Seminar za kompleksno analizo
Seminar za kompleksno analizo
28. 3. 2024
čet
28
Mar
Ana Retore: Constructing integrable long range deformations of spin chains
Seminar za matematično fiziko
13.15 - Seminar room 133 (Jadranska Ulica 21, math building)
čet
28
Mar
Aljoša Peperko: Inequalities for Hausdorff measure of noncompactnes and essential spectral radius of positive kernel operators
Seminar za algebro in funkcionalno analizo
12.30 - učilnica 2.04, Jadranska 21
čet
28
Mar
Filip Koprivec: Optimising subtyping coercions in a polymorphic calculus with effects
Seminar za temelje matematike in teoretično računalništvo
10.00 - Jadranska 21, predavalnica 3.07
čet
28
Mar
Janez Mrčun: Liejeve grupe (2. predavanje)
Seminar za geometrijo
08.15 - 1.01
sre
27
Mar
1346. sredin seminar: Vladimir Batagelj: OpenAlex2Pajek, 2. del
Seminar za računalniško matematiko (Sredin seminar)
18.00
sre
27
Mar
Javno preizkusno predavanje: asist. dr. Riccardo Ugolini
Matematično predavanje
15.15 - predavalnica 3.06, Jadranska 21, 3. nadstropje
sre
27
Mar
Marjeta Knez: O modifikaciji ravninskih krivulj s pitagorejskim hodografom
Seminar za numerično analizo
10.15 - soba 3.06 na Jadranski 21
sre
27
Mar
Eva Horvat: Nonsmooth manifold decompositions
Seminar za geometrijsko topologijo
10.15 - Online
tor
26
Mar
Igor Poboiko: Selected topics in quantum mechanics
Seminar za matematično fiziko
16.15 - Seminar room 133 (Jadranska Ulica 21, math building)
tor
26
Mar
Jure Kalisnik: Transversal distributions
Seminar za kompleksno analizo
12.30 - Predavalnica 3.06
tor
26
Mar
Gregory Robson: On bi-coset (di)graphs and their automorphism groups
Seminar za diskretno matematiko
10.15 - Plemljev seminar, Jadranska 19
pon
25
Mar
Dr. Luka Pavešič (IJS, FMF): Tiny superconductors and quantum dots: interplay of superconductivity and magnetism in quantum devices
Ponedeljkov fizikalni kolokvij
14.15 - J19/F1
pon
25
Mar
D. Lešnik, Generalized completions, 5
Seminar za topologijo
12.15 - Predavalnica 3.06 in na spletu
pon
25
Mar
Jure Kališnik: Topološka K-teorija
Seminar za geometrijo
10.15 - Predavalnica 1.02 na Jadranski 21